Aktualności

Ze Smakiem w SPAR

23.12.2015

spar-okladka.jpg

Sieć SPAR Polska z myślą o swoich klientach przygotowała magazyn „Ze smakiem”, którego pierwsze świąteczno-noworoczne wydanie jest już dostępne w sklepach sieci. Magazyn publikowany co kwartał w formie tradycyjnej i elektronicznej będzie połączeniem kulinarnych inspiracji oraz treści lifestylowych i poradnikowych.
-        Decyzja o nowym wydawnictwie została podyktowana nie tylko rosnącymi oczekiwaniami klientów wobec sieci, w której na co dzień robią zakupy, ale również dodatkową możliwością promocji producentów, z którymi współpracujemy – tłumaczy Michał Zych, Dyrektor SPAR Polska – Nasza propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem dostawców wysoko oceniających taką formę promocji, która daje im dodatkową możliwość dotarcia do Klientów ze swoimi produktami.
Magazyn „Ze Smakiem” swoją tematyką obejmie działy: Smaki, Pasje, Aktywności i Rodzina. Treści zostaną dopasowane do aktualnej pory roku i okoliczności, zaś całość będzie prezentowana w atrakcyjnej, nowoczesnej szacie graficznej. Publikacja typu custom publishing z naciskiem na marketing kontentowy to narzędzie cieszące się rosnącą popularnością wśród klientów, a także zapewniające efektywniejsze dotarcie z reklamą typu packshoty, product placement czy advertorial do klientów.

ZOBACZ PIERWSZY NUMER KWARTALNIKA "Ze smakiem"


Powrót