Aktualności

SPAR Detalista roku 2014

01.09.2014

detalista-roku.jpg
Instytut badawczy Nielsen przeprowadził wywiady wśród osób współpracujących z sieciami handlowymi w 2014 r. Pytano przede wszystkim o współpracę przy rozwoju biznesu, kontakty z zespołem współpracującym po stronie sieci, logistykę, warunki handlowe oraz wizerunek. Sieci handlowe oceniano w kategoriach: hipermarkety, supermarkety, dyskonty, hurtownicy i dystrybutorzy, regionalne i lokalne sieci handlowe, convienience i franczyza. W tej ostatniej kategorii bezkonkurencyjnie wygrał Spar Express.
-  Bardzo Nas cieszy to wyróżnienie. Szczególnie, że w ankiecie pytano osoby współpracujące na co dzień z sieciami handlowymi - mówi prezes zarządu SPAR Polska Robert Pazdzior. - To również potwierdzenie, że rozwijamy się w dobrym kierunku i wszyscy korzystamy na wzajemnej współpracy - dodaje. Nagrodę tę dedykuję naszym franczyzobiorcom, bez których dynamiczny rozwój  sieci nie byłby możliwy.
W kategorii convenience Spar Express okazał się lepszy od takich sieci jak abc, Carrefour, Groszek, Nasz Sklep, eLDe, Małpka Express, Fresh market czy Żabka. Nagrodę Retailer of the Year 2014 wręczono podczas kongresu Poland & CEE Retail Summit,  w warszawskim hotelu Hiton 18 marca br. 

 


Powrót