Aktualności

Phasellus urna erat, pellentesque at ipsum vitae,

Phasellus urna erat,...

Pellentesque auctor lacinia lobortis. Aliquam nec malesuada sapien, et dapibus libero.

czytaj więcej

11.03.2016

Proin luctus id nisi quis ullamcorper.

Proin luctus id nisi quis...

In vel velit eu lacus molestie lobortis fermentum eget tortor. Sed efficitur, leo at laoreet accumsan, urna eros tristique eros, vel laoreet sapien velit nec mauris.

czytaj więcej

11.03.2016

Ze Smakiem w SPAR

Ze Smakiem w SPAR

Sieć SPAR Polska z myślą o swoich klientach przygotowała magazyn „Ze smakiem”, którego pierwsze świąteczno-noworoczne wydanie jest już dostępne w sklepach sieci. Magazyn publikowany co kwartał w formie tradycyjnej i elektronicznej będzie połączeniem kulinarnych inspiracji oraz treści lifestylowych i poradnikowych.

czytaj więcej

23.12.2015

SPAR Polska wspiera Wisłę Kraków

SPAR Polska wspiera...

Sieć polskich sklepów spożywczych SPAR zdecydowała się na wsparcie sponsorskie Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. W ramach współpracy SPAR obejmie patronatem cykl turniejów pod hasłem SPAR Biała Gwiazda Cup, w którym wezmą udział wszystkie roczniki Akademii.

czytaj więcej

02.12.2015

Nowe sklepy SPAR Express

Nowe sklepy SPAR Express

Sieć Polski Sklepów Spożywczych SPAR uruchomiła w ostatnim czasie trzy nowe placówki. Dnia 11 września nastąpiło otwarcie sklepu w Krakowie przy ulicy Starowiślnej 50, 17 września rozpoczęła funkcjonowanie placówka w Daleszycach, natomiast 18 września sklep na Krakowskim Osiedlu Piastów. Wszystkie sklepy otwarto w formacie SPAR Express.

czytaj więcej

23.09.2015

SPAR Detalista roku 2014

SPAR Detalista roku 2014

Najlepsze warunki handlowe, dobra współpraca przy rozwoju biznesu, świetny wizerunek - to zalety sieci, która w kategorii convienience i franczyza okazała się najlepszą w Polsce. Nagrodę przyznano podczas gali kongresu Poland & CEE Retail Summit.

czytaj więcej

01.09.2014

-50% na produkty Ambition

-50% na produkty Ambition

Od połowy października w sklepach SPAR trwa promocja, w której za zebrane podczas zakupów naklejki klienci otrzymują 50% zniżki na zakup garnków, noży i akcesoriów kuchennych marki Ambition. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem produktami marki Ambition i częściowym wyczerpaniem oferty promocyjnej, została ona uzupełniona o nowe elementy, które wkrótce pojawią się w sklepach.

czytaj więcej

16.12.2012

Nowy sklep SPAR w Bilczy

Nowy sklep SPAR w Bilczy

Dnia 28 października br. sieć SPAR Polska otworzyła nową placówkę w podkieleckiej miejscowości Bilcza. Sklep o powierzchni 350m² posiada trzy stanowiska kasowe i został uruchomiony w formacie SPAR.

czytaj więcej

02.11.2012